styczeń 2020

Kamera na ptaki ;)

Wreszcie mamy czym podglądać naturę. Do tej pory mimo posiadania karmików ciężko było podejrzeć kto tam je. Dlatego na tarasie zawitała kamera. Firma Imou, model Bullet mini 4MP. Poniżej przykładowe zdjęcia i video.

Continue reading...

Podsumowanie 2019 i plany 2020

Podsumowanie 2019 Automat do bramy zamontowany (nawet x2), schody z dołu na taras też zostały zrobione, oświetlenie przejazdu gotowe, garaż posprzątany, mebli przybywa. Plany na 2020 Przysłonić czymś okno w kuchni, przynajmniej rozpocząć rewolucje w przejeździe, wymienić łóżka (pewnie bez materacy na razie),...

Continue reading...

Turniej NERF

Szymon wraz z kolegami z klasy wziął udział w turnieju Nerf z którego dochód został przekazany WOŚP Chłopaki zajęli 14 miejsce, jak na pierwszy turniej nie jest źle. Klimat turnieju utrzymał się też w niedziele czego efekty można podziwiać poniżej:

Continue reading...

Auto RC RWD

Auto pojawiło się pod choinką, niestety szybko uległo awarii (niby było wodoodporne), po naprawie i zabezpieczeniu wrażliwego elementu śmiga jak szalone.

Continue reading...

Lego

Wreszcie było trochę czasu by pobudować, najpierw wysypaliśmy klocki by było łatwiej… Na początku złożyliśmy Republic Gunship, następnego dnia udało nam się zbudować AT-TE a po kolejnych dwóch dniach budowania stworzyliśmy do niego statek transportowy. W międzyczasie odbyło się kilkanaście potyczek miedzy klonami...

Continue reading...